Gadżet i biżuteria w jednym… Innymi słowy, najskuteczniejszy podwójny wibrator.

Seksownie w Pole Dance !
13 stycznia 2020
Obroża do koszuli? Czemu nie! Kolekcja akcesoriów bondage Maze od Bijoux Indiscrets
23 stycznia 2020

Cześć,

Wibratory podwójne to najpopularniejsze zabawki dla kobiet. Istnieje setki firm, kształtów i kolorów, materiałów i wykończeń.

Trudno jest wybrać jeden konkretny, kiedy stoimy przed półką, która ugina się od tych zabawek, lub przeglądamy setki stron z nimi. Czy jest jakiś przepis na wybranie wibratora idealnego, który sprawdzi się u każdej z nas?

Nie, ale można wybrać taki, który najprawdopodobniej stanie się tym idealnym i niezastąpionym.

Panie zapraszam na recenzje niesamowitego wibratora króliczka, a Panom polecam przeczytać, jeżeli planujecie sprawić prezent swoim partnerkom.

 

 

Kinky to czwarty w kolejności gadżet serii Pillow Talk, która od ponad roku cieszy się ogromną popularnością. Pierwszy powód tej sławy to zdecydowanie obecność kryształków Swarovskiego w każdym z wibratorów. To czyni je idealnymi prezentami, a sprzedawcom daje niezwykły argument, czyli „to nie tylko wibrator, ale też biżuteria”. Normalnie powiedziałabym, abyś nie dał lub nie dała się na to złapać, ale w tym przypadku warto posłuchać sprzedawcy, gdy chwali wibrator Pillow Talk, ma do tego podstawy, które zaraz poznasz i Ty. Kolejnym powodem jest kolorystyka, na którą postawił producent, ponieważ są to pastelowe odcienie niebieskiego (niektórzy twierdzą, że to zieleń) i różu. Byłam w wielu sexshopach stacjonarnych i te kolory na półce naprawdę rzucają się w oczy, są mało popularne w branży erotycznej. Myślę, że taki był zamysł producenta, aby te zabawki były delikatne i kobiece. Kolejnym powodem jest technologia wibracji PowerBullet, która gwarantuje głębokie i rozchodzące się wibracje nazywane wibracjami typu Rumply. To są powody, które przyciągają nas do serii Pillow Talk, a teraz skupimy się na wibratorze króliczku.

 

 

Kinky jest wyjątkowy, ponieważ jako jedyny w serii posiada wypustkę na łechtaczkę, która ma bardzo nietypowy kształt grzebyka. Na tym poleca jego wyjątkowość! Można by w tym momencie przestać mówić o tej zabawce, ale to nie jedyna jej zaleta. Wibrator w przeciwieństwie do reszty modeli z serii oprócz różnych prędkości, które regulujemy przyciskiem kryształkiem, posiada również zmienne tryby, którymi możemy sterować za pomocą guziczka ukrytego na ozdobnym uchwycie. Kinky może wydawać się duży i masywny, w rzeczywistości ma on 21 cm długości i 3,7 cm średnicy, dzięki czemu część dopochwowa daje wiele doznań, a dzięki lekkiemu zagięciu i elastyczności może doskonale stymulować punkt G. Grzebyczek, którego, nazwijmy to palce, ruszają się w różny sposób, perfekcyjnie stymuluje łechtaczkę! Jestem skłonna powiedzieć, że jest to przełom stymulacji na poziomie powietrznych stymulatorów. Daje to zupełnie inne doznania niż zwykła zaokrąglona wypustka i uważam, że dzięki temu Kinky może być uznany za wibrator dla każdej kobiety. Dla tych chcących intensywnej stymulacji łechtaczki idealna okaże się maksymalna moc wibracji, a dla tych, które wolą subtelne odczucia sprawdzi się najniższa moc, którą spokojnie można nazwać lekkim drganiem, a nie wibracją. Wibrator posiada 2 osobno pracujące motory, co oznacza, że możemy używać jedynie części dopochwowej, tylko tej łechtaczkowej lub na zmianę. Zabawka ma sporą żywotność, dzięki czemu nie musimy jej zbyt często ładować i co ważne jest wodoodporna. Bezpieczny silikon, z którego została wykonana, jest bardzo gładki i delikatny, a wszelkiego rodzaju wodne żele nawilżające utrzymują się na powierzchni wibratora bardzo długo. Funkcja travel lock, która chroni nas przed nieplanowanym uruchomieniem zabawki, jest tu bardzo intuicyjna, ponieważ są to trzy kliknięcia. A skoro jesteśmy przy intuicyjności to bardzo fajne i inne jest sterowanie mocą wibracji, ponieważ zwiększa się ona tym bardziej, o ile dłużej przytrzymujemy kryształ. Gdy go puścimy, to zatrzymamy moc, gdy klikniemy jednorazowo, to zatrzymamy wibracje i znów będziemy mogły regulować moc.

 

 

Kinky jest sprzedażowym hitem we wszystkich sklepach, które jego sprzedaż prowadzą i mam nadzieję, że teraz już rozumiesz dlaczego. Jeżeli nie jesteś przekonany, to wybierz się do stacjonarnego salonu Venus lub zamów wibrator w wybranym przez siebie kolorze ze strony internetowej Venus.net i ciesz się zabawką!

Do usłyszenia

 

 

Produkt znajdziecie na stronie venus.net.pl

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *