Bezsznurkowe tampony Joy Division dla kobiet, które nie lubią się ograniczać

Pulsujące jajeczko Zalo, czyli maksimum rozkoszy w kobiecym wydaniu
3 lutego 2020
Jeśli do łechtaczki, to najlepszy króliczek- dosłownie. Recenzja masażera marki Happy Rabbit
3 lutego 2020

Cześć.

Dziś temat bardzo kobiecy, bo pomówimy o miesiączce. Każda z nas, która ją przechodzi, ma pewne zastrzeżenia do tych kilku dni w miesiącu.

Zazwyczaj chodzimy złe, płaczemy bez powodu lub powodem jest rzęsa w oku, boli nas brzuch, jajniki, plecy, nogi, piersi…

Każda przechodzi miesiączkę inaczej, więc można wymieniać bez końca, ale łączy nas jeden fakt- aby normalnie funkcjonować, musimy tamować krwawienie.

Chcę opowiedzieć Ci o wyjątkowej metodzie dla tych, które nie polubiły się ze zwykłymi tamponami lub kubeczkami.

 

Od kilku lat na rynku królują kubeczki menstruacyjne, ale z tego, co widzę i słyszę, to wciąż niezawodne są najzwyklejsze tampony. Osobiście używałam ich zawsze, ponieważ nie odpowiadają mi podpaski, a do kubeczka wciąż nie jestem przekonana. Sięgnęłam więc po bezsznurkowe Soft Tampons. Czym różnią się od tych zwykłych tamponów?

  • Są wykonane z bezpiecznej dla ciała gąbki
  • Każdy tampon ma swoje indywidualne opakowanie co gwarantuje większą higienę
  • Brak uporczywego sznureczka
  • Ergonomiczne dopasowanie
  • Łatwość aplikacji
  • Chłonność aż do 8 godzin
  • Soft Tampons pozwalają na aktywność sportową i seksualną podczas okresu.

 

 

Stosuję gąbeczki od roku i chciałabym powiedzieć Ci o największych różnicach, jakie odczułam przez ten czas. Po pierwsze ogromny komfort, ponieważ gąbki, jak łatwo się domyślić, są miękkie i dzięki temu podczas ich noszenia nie boli mnie brzuch, jak to było przy zwykłych tamponach. Brak sznureczka to komfort psychiczny, kiedy np. idę na basen i już nie muszę obawiać się, że będzie wystawał. W czasie miesiączki zużywam ich mniej niż tych zwykłych. Zwykłe tampony rozchodzą się nie wiadomo kiedy i na pewno sama nie raz miałaś sytuację, kiedy przyszedł okres, a Ty nie byłaś na niego gotowa i nie kupiłaś tamponów. Tych zwykłych zużywałam w ciągu doby od 6 do 9 sztuk, a co za tym idzie- co miesiąc musiałam pamiętać, by kupić nowe opakowanie. W przypadku gąbek bardzo polecam Ci kupienie opakowania 50 szt. Jest to spory wydatek na jeden raz, ponieważ jedna sztuka kosztuje od 3 do 5 zł, ale masz spokój na dłużej. Gąbek w ciągu doby używam około 3 sztuk, przy czym na 5 dni miesiączki potrzebuję ich tylko 3 dni, kiedy krwawienie jest silniejsze, a na pierwsze dni korzystam ze zwykłych tamponów. W ten sposób jedno opakowanie gąbek mam już od 5 miesięcy. Nigdy nie było sytuacji, w której zabrakłoby mi tamponów w domu. Nie zawsze mam czas na latanie do toalety co 3 godziny, więc cenię sobie Soft Tampony, gdyż mogą być noszone nawet do 8 h. Uprawianie sportu podczas okresu nigdy nie było tak przyjemne! Bez obaw mogę pływać, biegać, czy ćwiczyć na siłowni i nie czuję przy tym dyskomfortu. No i najlepsze na koniec- możliwość uprawiania seksu podczas miesiączek! Wiele z nas obawia się zbliżenia z partnerem, bo boimy się, że ten zobaczy krew lub nie daj boże, zostanie ona na jego penisie. Gąbeczki dają ogromny komfort psychiczny i zapobiegają takim sytuacjom. Niemożliwe jest, by parter został ubrudzony w czasie seksu, tak samo, jak to, że Wy poczujecie, że na dole jest coś nie tak.

 

 

Jeżeli nie próbowałaś jeszcze gąbek, to pewnie zastanawiasz się jak z ich aplikacją i wyciąganiem, już tłumaczę. Aplikujemy je tak samo, jak zwykłe tampony, w wygodnej dla nas pozycji, zgniatając tampon palcami i wsuwając na taką głębokość, by nie był wyczuwalny podczas chodzenia. Jeżeli będziesz miała kłopot z aplikacją wystarczy użyć wodnego lubrykantu, to na pewno ułatwi sprawę. Po czasie, gdy uznamy, że czas go zmienić, musimy rozluźnić się i wyciągnąć gąbkę chwytając ją palcami, a jeżeli jest osadzona zbyt głęboko (co często dzieje się po seksie) wystarczy wyprzeć ją siłą mięśni, a następnie wyjąć.

 

 

Jeżeli okres jest dla Ciebie kłopotliwy i chcesz w końcu poczuć się komfortowo to koniecznie spróbuj Soft Tampons!

Przekonasz się, że okres nie musi być wcale taki straszny.

Do usłyszenia.

 

Produkt znajdziecie na stronie venus.net.pl

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *