Szkoła tańca CMNOSTUDIO !

Otwarte związki- patologia czy rozsądne rozwiązanie?
3 lutego 2020
Piękne nogi w pięknych butach !
4 lutego 2020

Szkoła tańca CMNOSTUDIO !

W C’MON Studio Częstochowa powiedzenie “Pasja łączy ludzi” jest czymś więcej niż tylko stwierdzeniem, j

ako że jesteśmy przyjaciółmi, których połączyła miłość do aktywnego spędzania czasu,

pokonywania własnych barier i ciągłego samodoskonalenia.

 

Naszym marzeniem było stworzenie w Częstochowie przestrzeni, w której będziecie mogli spędzać aktywnie i niebanalnie swój wolny czas. W wyniku naszych marzeń powstało C’MON Studio, czyli miejsce dla ludzi chcących od życia czegoś więcej! Przede wszystkim C’MON to nie jest tylko klub sportowy, lecz strefa w której nawiązują się przyjaźnie, realizują cele, rozpoczynają piękne przygody i pasje. Chcemy pokazywać Wam jak wielką radość może sprawiać aktywność fizyczna i praca nad własnym ciałem. Każdy bez względu na wiek, formę czy upodobania znajdzie w C’MON Studio coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć w C’MON Studio

Pragniemy przedstawić miejsce, gdzie każda kobieta będzie mogła w kameralnym otoczeniu rozwijać swoje pasje jak i pracować nad własnym ciałem. Pole dance, akrobatyka, joga, aerial hoop, aerial joga i stretching to oferta jaką proponuje C’mon Studio. Szeroki wachlarz również obejmuje zajęcia dla dzieci w tym akrobatykę, modern jazz, pole dance, aktywne dziecko 2-7 lat oraz inne.

 

Pole Dance jest bardzo efektownym sportem łączącym elementy akrobatyki, tańca i gimnastyki. Na tych zajęciach każdy na sobie pozna co znaczy pokonywać własne granice i realizować wyznaczone cele. Na każdym kolejnym treningu widoczny jest progres, co jest niezwykle motywujące do dalszej pracy nad sobą. Nie trzeba być rozciągniętym, ani silnym, by rozpocząć przygodę z tańcem na rurze. Na zajęciach wypracowujemy te elementy, by z czasem trenować coraz to bardziej skomplikowane choreografie i figury. Zajęcia prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania, więc z pewnością znajdziesz program idealnie dopasowany do Twoich umiejętności.

Na zajęcia potrzebujesz krótkich spodenek i koszulki z krótkim rękawkiem. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii, jak również  smarowania się balsamami, olejkami i kremami w dniu zajęć.

Poniżej znajdziesz informacje o wymaganych figurach na danym poziomie zaawansowania,  harmonogram zajęć  oraz  cennik.

 

Adres:

C’MON Studio S.C.
ul. Jadwigi 18
42-226 Częstochowa
NIP: 5732896033
tel: 577 900 677

Dojazd Autobusem: 11,12,19,26,29,31,34
Przystanek Cmentarz św. Rocha

Jesteśmy do Waszej dyspozycji
poniedziałek – piątek 17-21
sobota 9 – 15

 

 

Social media:

  cmonstudio 

 

Podziel się...Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *